Czarna Kompania

Forum gildi Czarna Kompania

Ogłoszenie

Domyślny styl DarkLight http://www.zajefajna.com/index.php?ap=20718 - zapraszam fajne forum filmy gry programy

#1 2009-05-30 11:07:53

Angello

Moderator

1459722
Zarejestrowany: 2009-05-15
Posty: 4
Punktów :   

Sprzeczka w Gildii

Witam
Dzisiaj rano weszłem do wowa i co widze?? Ludzi którzy odeszli z gildii. Rozmawiałem ze wszystkimi na ten temat. Jest mi niezmiernie przykro, że taki incydent miał miejsce. Niestety nie miałem na to wpływu, gdyż o tej godzinie mnie nie było. Sam nie jestem niewinny, gdyż mogłem Vaska troche zdenerwować moim zachowaniem i pewnym zaniechaniem sprawy, za co przepraszam.
Słyszałem że Beli coś odwalilo, nie wiem co dokladnie, nie mam z nim kontaktu. Wiem tylko że gdy wejdzie to porozmawiam z nim bardzo poważnie. Nie powinno dochodzić do takich sytuacji w rozwijającej się gildii. Ludziom którzy odeszli dam znać co się stało Beli, być może nawet to nie był on (nie wiem i bede dociekać o co poszło)

Proponuję wszystkim przedyskutować ten temat

Nastały trudne czasy dla Czarnaj Kompanii. Możecie pomóc to przezwyciężyć. W końcu chodzi o jedność. Może sytuacja się poprawi gdy pojdziemy wszyscy razem na SSC.

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2009-05-30 11:15:51

Saphira

Member

8644121
Zarejestrowany: 2009-05-15
Posty: 23
Punktów :   

Re: Sprzeczka w Gildii

Ja dzisiaj wchodze na wowa i bylam bardzo zaskoczona, ze tyle ludzi odeszlo.
Moim zdaniem Bela powinien pogadac z Sinkerem i wyjasnic sprawe bo to od nich podobno wszystko sie zaczelo.
Nie uczestniczylam w tym, wiec ja tu raczej niczego nie wskoram, ale fajnie by bylo gdyby Ci co odeszli powrocili i bylo jak dawniej, bo juz sie do tych ludziuf troche przywiazalam i strasznie ponuro w gildii bez nich.
Mam nadzieje ze konflikt zostanie zazegnany i wszystko wroci do normy

Offline

 

#3 2009-06-02 22:16:49

Jimbob

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-19
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sprzeczka w Gildii

Gonzo nie godej ze ci niezmiernie przykro ino powiedz ze bela to gupek i tyla a nie owijosz w bawelna. a pozatym ta gildia sie nigdy nie zjednoczy boo nigdy nie pojdymy na ssc zrozum to bo zawsze kozdy bydzie miol jakies ale.... zreszta mie to wali wszystko i to bydzie ostatni roz w sobota kiedy byda sie zmieniac w tanka bo tak chce gildia. Jo powinien som decydowac o tym jaki spec mom miec a nie ze mi polowa gildi pado ze: w sobote i tak sie zmienisz w tanka bo nie bedziemy mieli tanka.

wali mie to i huj i pizda i kurwa ja pierdole kurwa huj

szkoda bo sam pisales na info zeby kazdy kto moze zmienial sie w tanka

Offline

 

#4 2009-06-03 19:10:44

Jimbob

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-19
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sprzeczka w Gildii

No pisolch ze sie majom zmienic ale jo nie mom obowiazku sie zmieniac w tanka na kazde wasze zachcianki pozatym na serwie jest juz dos duzo tankow wiec sie moga robic co chca

Offline

 

#5 2009-06-03 19:45:23

Talic

Member

9626159
Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 11
Punktów :   

Re: Sprzeczka w Gildii

Jak mi zalatwicie pristine black diamond to bede gral i bede tankowal ale to chyba nie ten temat

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl